חנות באינטרנט, עגלת קניות

בניית חנות מקוונת – ואיך עושים את זה נכון?

כולנו מכירים היום בעובדה שעל מנת לקיים עסק מצליח עם הכנסות מרובות ורמת מכירות מרשימה צריך לדאוג לבניית חנות מקוונת 

אין מנוס – היום עסק שרוצה להצליח לא יכול להסתמך רק על שיווק מסורתי של החנות אלא צריך להגדיל את החשיפה דרך רשת האינטרנט ועל מנת לעשות זאת באופן מוצלח הוא חייב לדאוג לבניית חנות מקוונת.

אז מה זה אומר בניית חנות מקוונת?

רשת האינטרנט היא רשת מורכבת וגדולה של מאות ואלפי שרתים אשר נמצאת היום כמעט בכל בית ובכל טלפון נייד. ברגע שדואגים לבניית חנות מקוונת ויודעים איך לשווק אותה כמו שצריך אפשר להביא לעלייה משמעותית במכירות באופן חסר תקדים ובאופן זול משמעותית מאשר הקידום המסורתי. המשמעות של בניית חנות אינטרנט הוא שצריך להשקיע באתר איכותי אשר יותקן על שרת איכותי ובטיחותי ולדאוג גם לנראות של האתר כך שכאשר לקוחות נכנסים אליו הם רוצים להישאר ולחפש עוד ועוד מוצרים ולא לצאת מהאתר.

איך דואגים למנף את האתר אחרי שמסיימים עם בניית חנות מקוונת?

כפי שהסברנו, בניית חנות מקוונת היא למעשה יצירה של אתר שבו ניתן לרכוש את המוצרים של אותה חנות. על מנת שהאתר של המכירות לא יהיה חסר תועלת וחסר משמעות יש חשיבות מרובה לנושא של שיווק האתר ולדעת איך למקסם את הפוטנציאל שלו בתוך התחרות המרובה שיש. על מנת לשווק את אתר האינטרנט אשר מגלם למעשה בניית חנות מקוונת יש חשיבות של ממש לאיך משווקים אותו ואיפה. כך למשל, אם העסק שלי הוא בגדים לנשים צעירות, אבחר ככל הנראה לשווק את הבניית חנות מקוונת שלי באתרים פייסבוק שונים ולדאוג לסמן את הקהל הרלוונטי שלי לפי פילוח של מין, גיל ותחומי עניין. אין טעם לשווק את האתר שלי לגברים אשר הם לא הלקוח הסופי שלי. על מנת לבדוק את יעילות השיווק מחליטים על ערוצי שיווק ומשקיעים בהם את סכום השיווק הנדרש כדי להגיע לקהל המבוקש ואז בודקים את היעילות ואם היה שווה להשקיע את הסכום זה ביחס לכמות הלקוחות שהגיעו. זו צורת השיווק היעילה והמומלצת ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *