סליקה

סוגים שוונים של מכשירי סליקה כרטיסי אשראי

בעידן המודרני, אין ספק בכך כי כרטיסי אשראי הפכו לחפץ אשר כל אדם נושא בארנקו.

כרטיסי אשראי הם השדרוג של המאה ה-20 לשטרות הכסף המזומן ולפנקס הצ'קים המיושן, ומהווים עבורנו יתרונות רבים בכל הנוגע לרכישת מוצרים. כיום, עסק אשר אינו מחזיק בידיו אחד ממכישרי סליקה כרטיסי אשראי, נחשב כעסק מיושן, אינו מועדכן, ובעיקר – לא מחובר למציאות.

אם כן, במידה ואתם בעלי עסק גדול או קטן ככל שיהיה, תוכלו לדעת שקיימים מספר סוגים שונים של מכשירי סליקה כרטיסי אשראי, וכי עליכם לבצע שימוש באחד מהם. זאת על מנת להקל על לקוחותיכם ולתת להם את האופציה הנוחה והמשתלמת ביותר – ביצוע עסקאות באמצעות כרטיס האשראי שלהם.

כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב במיוחד של מכשירי סליקה כרטיסי אשראי, המובבסים על טכנולוגיות שונות ומתקדמות. כמו כן, לכל מכשיר יתרונות וחסרונות משלו אשר באמצעותם תוכלו לדעת האם הוא מתאים או אינו מתאים לעסק שלכם. עם זאת, היתרון הכולל המחבר בין כל סוגי המכשירים הינו מהירות ונוחות של פועלת הסליקה.

מבין מכשירי סליקה כרטיסי אשראי השונים, ניתן למצוא:

מכשירי סליקה כרטיסי אשראי שולחניים

בניגוד למה שהם נשמעים, הם לא כאלה קדומים, שכן עברו שדרוג קל עם השנים. כיום מדובר במכשירים קומפקטיים, נייחים בעלי עיצוב עתידני המעניקים חוויית שימוש נוחה וקלה במיוחד ובנוסף אף מגוון רחב של אפשוריות נוספות כמו למשל משיכת מזומנים, הוצאת חשבוניות מס וקבלות, הוצאת כרטיסי מתנה והטבות ועוד.

מכשירי סליקה כרטיסי אשראי ניידים

מדובר במסופים קטנים וקלי משקל יחסית. היתרון הגדול שלהם הוא שהם נישאים בקלות לכל מקום, וניתן לאחסנם בתיק או במכונית. מכשירים אלה מתאימים בעיקר לאנשים העוסקים במקצועות החופשיים, ומאפשר להם להתנייד ממקום למקום ולבצע עסקאות. כלומר, אין צורך בחנות פיזית נייחת. במכשירים הניידים הללו ניתן גם לבצע תשלומים מכל סוג, ברמה גבוהה במיוחד של הצפנה ואבטחה. נוסף על כך, לרוב, מכישרים אלה כוללים בתוכם שלל אפשרויות ליישומים עסקיים, מה שמקנה לבעליהם מעקב ובקרה מתקדמים במיוחד אחר פעילותם הכלכלית.

מכשירי סליקה כרטיסי אשראי ייחודיים לסמארטפון

מדובר בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת במיוחד, אשר הוציאה לאור מכשיר סליקה המתחבר לטלפון החכם שלכם, ומהווה כנקודת מכירה מושלמת בכל מקום. מכשיר סליקה זה מתאים לעסקים קטנים, עצמאיים ובעיקר ניידים אשר יוכלו לקבל את התשלומים מלקוחותיהם מכל מקום ובכל זמן. התקן הסליקה מתחבר באופן חיצוני למכשיר הטלפון, ומופעל באמצעות אפליקציה ייעודית. כמו כן, קיימת אבטחה גבוהה במכשירים אלה.

סליקה אינטרנטית

פעולת הסליקה שנראית עבורנו השגרתית ביותר, שכן רכישות אונליין הפכו להיות דבר בשגרה. כולנו אוהבים לרכוש באינטרנט, ובעקבות זאת, אפשרו בעלי העסקים השונים את פעולת סליקת האשראי באמצעות האתר המקוון. סליקה באינטרנטית הפכה פופולרית במיוחד בשנים האחרונות, וכיום, אתר אינטרנטי אשר מציע שירותים או מוצרים ואינו מציע את אופציה זו, אינו יצליח. על כן, יש לקחת זאת לתשומת ליבכם, במידה ואתם מתכוונים להקים אתר או חנות מקוונת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *